Dom
Produkty
Pokaz VR
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.
Dom

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

Chiny Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Certyfikaty
OUXIANG to bardzo profesjonalna i szybka obsługa, ma bardzo silne możliwości rozwoju ODM, szybkie zamówienia dostaw, godną zaufania firmę, bez reklamacji.

—— Mazi z Kanady

OUXIANG to bardzo silna zdolność badawczo-rozwojowa, odkryłem, że ponad 10 fabryk nie może zrobić, pomyślnie ukończyli mój projekt, bardzo dobrze, dzięki

—— Keith z USA

Jakość i obsługa są dobre, czas dostawy jest punktualny za każdym razem, 24 godziny w dowolnym momencie na kontakt, zamówienie dostawy, firma godna zaufania ouxiang

—— Oscar ze Szwecji

Im Online Czat teraz

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Afryka
marki : OXIANG
Ilość pracowników : 400~500
Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 90% - 100%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
OUXIANG INTERNATIONAL LIMITED znajduje się w jednym z czterech największych miast w Chinach — Shenzhen.Nasza firma szybko się rozwinęła od momentu powstania w 2006 roku. Ponadto skoncentrowaliśmy się na badaniach i rozwoju produktów zabezpieczających (takich jak kamera policyjna HD,kamery latarki,Kamera na kask ochronny,Stacja dokująca, oprogramowanie do zarządzania danymi itp.) Nasza firma jest technicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które obejmuje produkcję, QC, sprzedaż, serwis.Firma przeszła system zarządzania jakością ISO9001: 2008 i wiele certyfikatów indeksów produktów i może skutecznie zapewnić technologię specjalizacji dla niestandardowych usług, aby zaspokoić potrzeby klientów.
 
Od 2006 roku do chwili obecnej stale zajęty rozwojem kamer policyjnych i wojskowych dla organów ścigania, ochrony, ochrony i straży pożarnej.Sprawiamy, że społeczności stają się bezpieczniejsze dzięki innowacyjnym technologiom bezpieczeństwa publicznego, które chronią życie i prawdę.Nasze produkty objęły większość chińskich sprzedawców i departamentów rządowych (takich jak policja, straż pożarna, służby celne, wojsko, zarządzanie miastem, wydział ruchu drogowego, szkoła, fabryki i kopalnie itp.).
 
A Oxiang rozwija i wdraża swoją działalność na rynku międzynarodowym.Nasze produkty są eksportowane na cały świat, takie jak USA, Kanada, Brazylia, Rosja, Australia, Wietnam, Polska, Tajlandia, Malezja itp. A także z produktów, jakości i obsługi posprzedażnej jest pochwała międzynarodowego klienta.
 
Ciągle idziemy do przodu
Oxiang pomaga szybciej i taniej wprowadzać produkty na rynek, dostarczając rozwiązanie zintegrowane pionowo.Zatrudniając ponad 400 pracowników, Oxiang dostarcza klientom kompleksowe, spersonalizowane rozwiązania.Poszczególne jednostki biznesowe zapewniają pełny zakres badań i rozwoju, kontrolę jakości klienta, inżynierię i obsługę klienta, aby spełnić wymagania klientów.
 
Wysyłamy ponad 1500,00 sztuk miesięcznie
Roczna zdolność produkcyjna produktów przekracza 1 mln sztuk.
 
Zobowiązanie do zadowolenia klienta
Oxiang naprawdę wierzy, że długofalowe zadowolenie klienta jest podstawą naszego sukcesu.Aby stale spełniać zmieniające się potrzeby naszych cenionych klientów, Oxiang angażuje się w tworzenie wartości, która zwiększa konkurencyjność klientów, obniża ich koszty i skraca czas wprowadzania na rynek poprzez kompletne zarządzanie łańcuchem dostaw w celu zapewnienia wysokiej jakości i obsługi.
Chiny Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. profil firmy 0
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Wendy

Tel: +86-13554875373

Faks: 86-755-27043175

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)